Sází se Indián, Čech a Cikán kdo skočí z paneláku. Jde Čech, koukne se dolů a řekne:
"To je moc vysoko, to neskočím!" a odejde.
Pak jde Indián a řekne:
"Wata, Wata, moc vysoko, neskočím."
Cikán se rozběhne, skočí, mázne se dole na betonu a křičí na Indiána:
"Ho*no vata, beton!"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Přijde Dežo domů celý mokrý a máma sa ho ptá:

Přijde Dežo domů celý mokrý a máma sa ho ptá:
"Co se ti stalo, že jsi celý mokrý?"
"Ale mami, hráli jsme si s Jankem na psy."
"Nerozumím."
Dežo: "Víš, mami J...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: