- "Haló, tam je poradňa pre alkoholikov?"
- "Áno. Aké máte problémy?"
- "Povedzte mi, čo sa pije k pečenej husi - biele víno alebo červené?"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Povídají si dvě žáby... :D

Povídají si dvě žáby.
Jedna říká: "Mě je špatně."
A druhá říká:...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: