- Čím bol váš otec?
- Tuberákom.
- Nie, nie, ja myslím, čo robil?
- No, kašľal.
- Ale veď z toho predsa nemohol vyžiť!
- Však aj zomrel.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

smädný Vietnamec :)))

Príde smädný Vietnamec do slovenského baru, postaví sa k pultu a hovorí:
- Ting jang won tian coca cola.
Barman sa otočí a spý...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: