Dežo umýva svoje decko v lavóre, keď za ním príde jeho žena:
- Čo plákaš to dzecko len tak za uši?! Šak ho chyť porádne!
- Na čo si mám ruky obariť?
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Clinton a Sadam Husajn :D

Stretne sa v Bagdade Clinton a Sadam Husajn. Ako tak rokujú, stlačí Sadam 1. tlačítko na Clintonovej stoličke. Zrazu vyletí ruka a udrie Clintona do tváre. Ten však nechce pokaziť rokovanie a tak sa tvári, že sa nič nedeje. Husajn stlačí 2. tlačítko ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: