Dežo umýva svoje decko v lavóre, keď za ním príde jeho žena:
- Čo plákaš to dzecko len tak za uši?! Šak ho chyť porádne!
- Na čo si mám ruky obariť?
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Policajti :D :D :D

Idú dvaja policajti a jeden hovorí druhému: -Pozri sa, na zemi je hovno...
-Neni, si slepý?
-Ale je a neser ma!
-Neni... a druhý policajt pichne prst do hovna a prst dá do úst a povie:
-Máš pravdu je to hovno, máme šťastie, že...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: