Soutěž v ochutnávání vína:
Po prvním kole vypadlo 70% lidí. Po druhém kole zbylo už jen pár šťastlivců, kteří se náhodou trefili. V dalších kolech zbyl již jenom jeden jediný člověk.. A i při 25 ochutnávce s klidem odpovídá sudímu:
"Champagne, 1978"
Pořadatelé už opravdu neví, co by mu předložili, ale nakonec mu podávají poslední skleničku. On k ní čichne, trochu upije a pak to vyplivne a zařve:
"Dyť je to petrolej!"
Oni na to:
"Správně, ale kterej ročník?"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Hádají se tři, kdo měl černější černošku:

Hádají se tři, kdo měl černější černošku:
"Já měl tak černou černošku, že když jsem zhasnul, tak jsem jí po tmě nenašel."
Řekl Francouz a Angličan na to:
"To nic není, to ta moje měla bělmo v očích černé."
Čech se pousmál a prohodil:
"Pánové, to...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: