Chlap príde k lekárovi a hovorí mu:
- Pán doktor, strašne mi smrdí z huby, čo mám robiť?
- Doktor mu povie, aby na neho dýchol.
Po dlhotrvajúcom sa dusení konečne doktor príde k životu a hovorí chlapíkovi
- No, pre začiatok by som vám doporučil 3-krát denne kloktať hovná.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde pán do holičství a se smutným obličejem se... :D

Přijde pán do holičství a se smutným obličejem se nechává oholit, protoze stříhat už bohužel jaksi není co. Obsluhuje ho holič, který má nádherné hustté kudrnaté háro. Pán na něj kouká v zrcadle a praví:
"Tedy já bych dal třeba i 10.000, kdybych měl...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: