Pán doktor, čo je s mojim šteniatkom? Vždy, keď mu dám povel, odpadne.
Doktor na to:
- Tak to vyskúšajte.
Chlapík sa nadýchne a z plného hrdla zreve:
- ĽAHNI!!!
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Premiér a jeho zásluha :D

Premiér sa vybral na osobný prieskum životnej úrovne obyvateľstva. Vošiel do akéhosi domu, v ktorom na dvore postávala babička. Pýta sa jej:
- Babka, ako sa máte?
- Dobre. Nesťažujem si.
- Babka, máte televízor a chladničku?
- Samozrejme.
-...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: