Príde dedko k lekárovi.
- Pán doktor, mám stále problémy so stolicou.
- A ako často a kedy ju mávate?
- Každé ráno.
- No tak potom čo chcete? Ja by som bol šťastný, keby som to mal ako vy.
- Lenže ja ju mávam o štvrtej a vstávam o pol šiestej.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Jsou vánoce a obyčejná rodina se dvěma dětmi... :D

Jsou vánoce a obyčejná rodina se dvěma dětmi (kluk a holka) právě povečeřela a chystají se rozbalovat dárky. Konečně se dostanou ke stromečku a když rozbalí všechny dárky, všimne si holčička, která dostala neskutečné množství drahých dárků, že její b...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: