Príde dedko k lekárovi.
- Pán doktor, mám stále problémy so stolicou.
- A ako často a kedy ju mávate?
- Každé ráno.
- No tak potom čo chcete? Ja by som bol šťastný, keby som to mal ako vy.
- Lenže ja ju mávam o štvrtej a vstávam o pol šiestej.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Indiánsky náčelník a jeho 3 úlohy :D

Indiánsky náčelník zajme troch zajatcov: Angličana, Francúza a Slováka a vraví im:

"Môžete sa vyslobodiť len vtedy, ak splníte tri úlohy: po prvé vypijete 10 litrov ohnivej vody, podáte ruku medvedici, ktorá roztrhne každého, kto sa k nej priblíži...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: