Přijde malý Pepíček za maminkou na Apríla a povídá jí:
"Mami, mami, táta se oběsil a visí na půdě!!"
Maminka se tam utíká podívat, ale nikdo tam není. Pepíček říká:
"Apríl, visí v kuchyni!"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Ve vlaku jede mladá slečna a starý pán. Po chvíli... :D

Ve vlaku jede mladá slečna a starý pán. Po chvíli ticha se děda zeptá slečny:
"Slečno, že vy pracujete v kanceláři?"
"Ano dědo, jak jste to poznal?"
"Máte minisukni, nožku přes nožku a to chování."
Jedou a zase je ticho. Poté osloví slečna dědu:...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: