Stojí dva policajti na tramvajový zastávce a jeden se ptá:
"Kolikátkou jedeš?"
Druhý na to:
"Jedničkou. A ty?"
"Já jedu dvojkou."
Chvíli čekají a po chvíli přijede tramvaj a ten první povídá:
"Hele, dvanáctka, tak jedem spolu..."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Manžel není doma a manželka si... :D

Manžel není doma a manželka si mezitím užívá s milencem. Zachrastí klíče, je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně, sepne ruce k nebi a prosí:
"Bože, udělej si se mnou, co chceš, jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: