Jde pedofil do lesa s malou holčičkou a holčička naříká:
"Pane, poďte pryč já se tady v tom lese strašně bojím."
A pán na to:
"A co mám říkat já, až se tudy budu vracet sám, úplně sám?"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Traja upíri :D

Stretnú sa traja upíri a rozprávajú sa o tom, ktorý z nich je lepší. Prvý vyletí a o chvíľu sa vráti s krvavými ústami. Ostatní dvaja sa ho pýtajú:
- No čo?
Odpovedá:
- Vidíte tam tú školu? Celú som ju vycucal.
- Noo, dobrý.
Vyletí druhý a tento...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: