Letí chlápek v horkovzdušném balónu, když najednou začne balón prudce klesat. Jenom těsně míjí vršky stromů, když dole zahlédne turistu. Okamžitě se zeptá:
"Pane, nevíte kde jsem?"
Turista klidně odpoví:
"V horkovdušném balónu!"
Chlápkoví nahoře to hne žlučí, ale klidně se zeptá:
"Hele, nejste náhodou programátor?"
"Ano jsem, proč se ptáte?"
Chlápek zařve:
"No sice jste mi opoveděl správně, ale jinak úplně na ho*no!"
A turista opáčí:
"A nejste vy náhodou obchodník?"
Muž v balónu překvapeně:
"Ano jsem, proč?"
Turista: "To je jasné, vy jste v p*deli a svádíte to na mě!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Na Eiffelovke :D

Na Eifelovke stojí Američan, Francúz, Slovák a Róm. Zrazu Američan začne vyhadzovať štósy bankoviek a hovorí:
- My toho máme v Amerike veľa.
Francúz začne vylievať litre šampanského a vína a hovorí:
- My toho máme vo Francúzsku veľa.
Róm pozerá n...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: