Po mnoha letech potká rabín svého žáka Icika. Ten přijede v drahém bouráku, luxusně oblečen a ověšen zlatem. Rabín se ptá:
"Tak co, Icik, jak se daří?"
"Ale, docela dobře."
"A co děláš?"
"Obchoduju."
"Obchoduješ? A jak to děláš? Matematiku jsi nikdy neuměl."
"To máte jednoduché, rábi - za 1 dolar koupím, za 11 dolarů prodám, no a těch 10 procent provize mi stačí."
#Vtipy #Náboženské

BRATM VTIP:

Pepíček se ptá: "Tatínku, má srdíčko nožičky?"

Pepíček se ptá:
"Tatínku, má srdíčko nožičky?"
"Samozřejmě, že nemá", odpoví tatínek, "jak jsi na to přišel?"
Pepíček říká: "Já jsem včera slyšel, jak říkáš: Srdí...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: