Uprostřed tajgy, asi 2000 km východně od Moskvy sedí dva dřevorubci a svačí. Jeden z nich mezi jídlem povídá:
"Slyšel jsem, že v Los Angeles si dřevorubec za měsíc vydělá na auto."
"A kde to je, to Los Angeles?"
"Ješte asi 8000 km na východ."
"Hm, co s autem v takové díře."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde hóša v růžové košilce do baru na divokém západě a rovnou si to hasí k barpultu a .. :D

Přijde hóša v růžové košilce do baru na divokém západě a rovnou si to hasí k barpultu a "Jednu limonádičku."
Barman na něho koutkem oka mrkne:
"Hošnům nenaléváme."
A dál cídí sklenici. Hošana to namíchne a tak si řekne, to by bylo aby mě nenalil. ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: