Kamarádka se svěřuje kamarádce, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek, ale bojí se ho nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka ji poradí:
"Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla."
Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká:
"Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek!"
Nasadí si prstýnek na ruku a říká:
"A dokonce mi i je!"
Manžel na ni kouká a říká:
"To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý..."
#Vtipy #O manželstve

BRATM VTIP:

Soutěž v ochutnávání vína... :D

Soutěž v ochutnávání vína:
Po prvním kole vypadlo 70% lidí. Po druhém kole zbylo už jen pár šťastlivců, kteří se náhodou trefili. V dalších kolech zbyl již jenom jeden jediný člověk.. A i při 25 ochutnávce s klidem odpovídá sudímu:
"Champagne, 1978...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: