Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí krásně kouřící polévku. Nikdo okolo nesedí, tak si přisedne a začne ji s chutí jíst. Když je na dně talíře, uvidí housenku, tak to všechno zase vyzvrací zpátky. Když to pán vedle něj uvidí, tak říká:
"Taky jste ji našel??"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Windows :D

"doniesť si domov počítač s Windows je ako nasťahovať si k sebe frajerkinu matku , áno čo to Vám doma pomôže ale ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: