Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí krásně kouřící polévku. Nikdo okolo nesedí, tak si přisedne a začne ji s chutí jíst. Když je na dně talíře, uvidí housenku, tak to všechno zase vyzvrací zpátky. Když to pán vedle něj uvidí, tak říká:
"Taky jste ji našel??"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Blondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, přemýšlí,jak by přišla k penězům:

Blondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, přemýšlí,jak by přišla k penězům. Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, tam si vyhlídne prvního hezkého kloučka a spěchá s ním domů.
Doma usedne ke stolu a píše anonym:
"Milá maminko, dnes...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: