Přijde zákazník do baru a poručí si: "3x vodku a jedno deci sody."
Barman ho obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři půldecáky všechny naleje do té decové sklenice.
Barman s údivem povídá: "Jeee, vy jste kouzelník?"
Zákazník na to: "Ne, Česká Obchodní Inspekce..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Ptá se jeden kamarád druhého:

Ptá se jeden kamarád druhého:
"Není tohle tvoje šrajtofle?"
"No jo, to je ona! Já už ji hledám jakou dobu! Tak tys ji našel?"
"Našel. Dáš mi nálezné a já ti dám pár přes hubu!!!"
"Jak to?"
"Já jsem ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: