Přijde zákazník do baru a poručí si: "3x vodku a jedno deci sody."
Barman ho obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři půldecáky všechny naleje do té decové sklenice.
Barman s údivem povídá: "Jeee, vy jste kouzelník?"
Zákazník na to: "Ne, Česká Obchodní Inspekce..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Přijde blondýnka do obchodu s obuví a povídá":

Přijde blondýnka do obchodu s obuví a povídá"
"Dejte mi ty lodičky v šedesátce."
Prodavač na to:
"Takové čístlo tu nemáme, slečno."
"To nevadí," odvětí blondýna, "tak mi...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: