V nebi se sejdou Němec, Američan a Rus a povídají si, jak kdo zahynul:
Němec: "No já jsem dostal k narozeninám auto, chtěl jsem vyzkoušet, jak rychle jede a v zatáčce jsem se zabil."
Američan: "Já jsem dostal k narozeninám letadlo, zkoušel jsem lítat nízko u země, narazil do skály a zabil se."
Rus: "No, brácha dostal k narozeninám kolo a já umřel hlady."
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Jde chlap po břehu řeky a vidí ohromný jatka... :D

Jde chlap po břehu řeky a vidí ohromný jatka - chlap s prostřeleným mozkem, ženská s rozmlácenou hlavou, malá holčička se houpe na šibenici a u toho všeho stojí malý klouček a brečí. Chlap k němu přijde a řiká:
"Ježišikriste, co se tady dělo?!"
"N...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: