"Dřív byl u nás v lese strašnej bordel. Zajíci žrali jetel. Lišky žraly zajíce. Medvědi žrali, co je napadlo. Teď je chválabohu pořádek."
A hajný se se zalíbením zadíval na frontu zvířat s ešusy před polní kuchyní...
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Prááásk :DDDD

Podnapitý chlap kričí na barmana:
- Hej ty, čo máš nos ako paradajka, zaspievaj mi A JA TAKÁ ČÁRNA.
- Ja nemám nos ako paradajka!
Treeeesk....prááásk.
- Aaaa ja takááá čáááárn...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: