Syn jde s otcem po městě. Syn uvidí velmi hezký dům a ptá se, co je to za dům.
"To je dům radosti" odpoví tatínek.
"Půjdeme tam?"
"Ne, na to jsi ještě moc malý."
Ale synovi to nedá a druhý den jde zase tam. První si ho všimne kuchařka a ptá se, co tady dělá.
"Ale, táta mi řekl, že je to dům radosti, tak mi nějakou udělejte."
Kuchařka mu dá tři palačinky. Doma se tatínek ptá, kde synek byl.
"V domě radosti."
"A cos tam dělal?!"
"Ale, ani se neptej - tu první jsem zvládl docela dobře, ta druhá mi dala trochu zabrat, ale tu třetí už jsem jenom roztáhl a vylízal."
#Vtipy #O sexe

BRATM VTIP:

Generál se svými vojáky dobyl velké město. Nechá si je nastoupit a rozkazuje:

Generál se svými vojáky dobyl velké město. Nechá si je nastoupit a rozkazuje:
"Vojáci, právě jsme dobyli město. Takže ženy zabít a muže znásilnit."
V řadách vojáků se tvoří velký chaos. Až jeden vystoupí z řady a směle se zeptá:
"Ale pane generále...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: