Tři muži se baví, která z jejich žen je nejmenší.
První říká: "Moje žena je tak malá, že když mě naštve, dám jí do krabice od bot a je pokoj!"
Druhý: "Moje žena je tak malá, že když s ní mám problémy, nacpu jí do láhve od piva a je pokoj!"
Třetí říká: "Pche, moje žena je tak malá, že když má menstruaci, tak jí strčím do fixu a týden s ní píšu!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Manželka rodí v nemocnici a manžel se na ní za oknem s láskou ... :D

Manželka rodí v nemocnici a manžel se na ní za oknem s láskou dívá. Za chvíli přijde sestříčka k oknu s novorozencem a praští s ním o sklo tak, až se celé rozpláskne o sklo.
Manžel nevěřícně kouká za oknem. Sestřička za ním přijde a povídá:
"To by...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: