Doktor predpíše chlapovi čipky.
On nevie čo s nimi, tak ich nakrája, dá na chleba, pridá cibuľu a všetko zje.
Na druhý deň príde k doktorovi, že už žiadne nemá.
Doktor na neho pozrie a hovorí:
- Človeče a čo ich jete? a chlapík ironicky odpovie:
- No nie, pchám si ich do riti!
#Vtipy

BRATM VTIP:

Přijde ředitel do kanceláře a ode... :D

Přijde ředitel do kanceláře a ode dveří volá na sekretářku:
"PUK."
Udivená sekretářka se ptá svého šéfa, co že to znamená.
Ředitel: "Pi*o Uvař Kafe."
Sekretářka uvaří kafe, nese ho šéfovi do ředitelny, postaví šálek na stůl a ptá se:
"KSČ?"
Ř...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: