Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě:
"Hádej, co mám v kapse - začíná to na F"
"Fialky?"
"Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E"
"Tak to nevím."
"Eště jednu!"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Sedí paní ve středních letech na baru a leje... :D

Sedí paní ve středních letech na baru a leje do sebe jednu kořalku za druhou. Po několika takto vypitých sklenkách už barman nepřekoná svou zvědavost a ptá se dotyčné:
"Paní, nic mi do toho není, ale proč tady chlastáte jako o život?"
"Já mám hroz...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: