Přijde buzerant do hospody a řekne: "Jedno pívečko."
Výčepní mu odpoví: "Buzerantům nenalejváme."
Tak jde do další hospody, kde se to se opakuje.
Potom dorazí do další hospody, naštve se a křikne: "Jedno pivo a fofrem!"
Výčepní mu odpoví: "Ale, ale, co na mě tak křičíš brouku?"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Slová od srdca :D

Dežo a Irena ležia v posteli. Irena sa prikloní k Dežovi a takto mu vraví:
- Dežinko, povedz mi "ľúbim ťa zlatko".
- Ľúbim ťa, zlatko.
- A teraz mi povedz "milujem ťa, poklad môj".
- Milujem ťa, poklad môj.
- A teraz mi povedz niečo sám od ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: