Povídají si dva kamarádi:
"To u nás doma mám, Pepo, poslední slovo vždycky já!"
"A jak to děláš, co říkáš?"
"Ano, miláčku, máš naprostou pravdu."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Dežo umýva svoje decko :DD

Dežo umýva svoje decko v lavóre, keď za ním príde jeho žena:
- Čo plákaš to dzecko len tak za uši?! Šak ho chyť porádne!
- ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: