Povídají si dva kamarádi:
"To u nás doma mám, Pepo, poslední slovo vždycky já!"
"A jak to děláš, co říkáš?"
"Ano, miláčku, máš naprostou pravdu."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Sprosák jeden! -:D

- Sprosák jeden! - vyhlásila francúzska modelka, keď sa vrátila od sochára.
- Nestačilo mu, že a mohol modelova? - spýtala sa kolegyňa.
- Bodaj, by! Chcel...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: