Potkají se dva kamarádi na fotbale. Jeden povídá:
"Jak to žes tady tak dlouho nebyl?"
A druhý na to: "Ále, žena mi nadávala, když jsem chtěl přijít."
"Tak já Ti poradím, až půjdeš příště a žena Ti začne nadávat, tak jí stáhni kalhotky a ohni jí přes koleno a pořádně jí naplácej. A bude od ní pokoj, uvidíš."
Potkají se zase po dlouhé době na fotbale a první říká: "Jak to, že jsi zase tak dlouho nepřišel, můj nápad nevyšel?"
"Ale jó, když začala nadávat, stáhnul jsem jí kalhotky a ohnul jí přes koleno ... no a uvědomil jsem si, že doma je taky dobře..."
#Vtipy #O manželstve

BRATM VTIP:

Kamión směřuje do Bratislavy... :D

Kamión směřuje do Bratislavy. Zastaví ho policejní hlídka a zjistí, že šofér nezaplatil cestnovné mýto. Po kontrole policajt udělí blokovou pokutu. Řidič při odchodu vulgárně vynadá policajtovi, takže se případ dostane před soud.
Podle rozsudku mus...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: