"Pepíčku, co ti řekl soused za to rozbité okno?"
Ptá se maminka. Pepíček na to:
"A mami, můžu říct i škaredá slova?"
"To radši ne!"
"Tak to neřekl vůbec nic."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Ve vlaku sedí babka a naproti dva holohlaví mladíci...

Ve vlaku sedí babka a naproti dva holohlaví mladíci. Babka si jednou za čas dává flašku k puse. Pošeptal jeden mladík druhému:
"Ty vole, ta na starý kolena nasává, co? To bude asi skotská, zvyšovali důchody."
Druhý mu odpoví: "Až vjedeme do tunelu,...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: