Tatínek se ptá syna: "Jak to, že jsi samá modřina, prosím tě, kdo tě tak zmlátil?"
A syn na to: "Ále banda kluků si mě spletla s holkou a nařezali mi."
"A to si nemohl utíkat, kluku jedna pitomá!"
"Víš, jak špatně se utíká v lodičkách?!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Vyrazí si tři chlápci do bordelu a jelikož nejsou... :D

Vyrazí si tři chlápci do bordelu a jelikož nejsou bohatí složí se na jednu kněžku lásky dohromady a vylosujou kdo půjde první.
Vejde do pokoje první chlápek a ona hned mu ho začne kouřit.
Vtom další dva za dveřmi slyší strašný řev, chlápek vyleze ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: