Otec: "Kam jdeš s tou baterkou?"
Syn: "Na rande."
Otec: "Já ve tvých letech baterku ne potřeboval"
Syn: "Ale taky se podovej, co jsi přivedl domů!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Viete čo mu sa povie maximálna sprostosť??:D:D

Blondínky sledujú televíziu. Idú správy, ukazujú muža, ktorý chce skočiť z paneláku a prvá hovorí druhej:
- Stav sa so mnou o 100 korún, že skočí.
- Dobre, ale ja hovorím, že nie.
Chlap skočí a blondína hovorí druhej:
- Vyhrala som, ale musím ti ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: