Pračlovek si čte vysvědčení svého syna a říká:
"To, že máš 3 z lovu chápu, jsi ještě malý. Ale, že si propadl z dějepisu, který má jen dvě strany, to je hanba!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

V americe řádí Ku-klux-klan a jedna černá rodina... :D

V americe řádí Ku-klux-klan a jedna černá rodina už neví co dělat, tak zajde za šamanem, aby z nich udělal bělochy. Šaman jim dává radu:
"To musíte přeplavat o úplňku Kajmaní řeku, pak z vás budou běloši."
Tak čëkají na úplněk a jdou ke Kajmaní ř...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: