doktor sa pýta pacienta:- odkedy si myslíte, že ste pes?- ale, to bolo dávno, to som bol ešte malé hlúpe šteňa.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Už sme strieľali? :DD

Ide slepý a hluchý na poľovačku. Ako si tak vykračujú, hluchý sa potkne, spadne a vystrelí. Slepý sa na to pýta:
- Trafili sme niečo?
-...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: