Maminka se ptá Jožínka:
"Jožínku, chtěl by si k Vánocům radši sestřičku nebo bratříčka?"
Jožínek odpoví: "No, kdyby tě to moc nebolelo, tak poníka!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Vlak :)

Traja opití idú po koľajniciach. Jeden sa ozve:
- Och, ale je tu veľa schodov!
Nato druhý:
- Aj zábradlie je dajaké nízke.
Pričom ich tretí preruší:
- Ch...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: