Maminka se ptá Jožínka:
"Jožínku, chtěl by si k Vánocům radši sestřičku nebo bratříčka?"
Jožínek odpoví: "No, kdyby tě to moc nebolelo, tak poníka!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Plavou tři spermie a jedna říká... :D

Plavou tři spermie a jedna říká:
"Já musím být první, ze mě bude hezkej, chytrej a milej chlap a splodím velkou rodinu."
A druhá na to:
"Ne, musím vyhrát já, já budu mít pevný zadeček, kozy jako z kamene a každej na mě bude letět!"
A třetí:
"...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: