Přijde malý Pepíček domů z fotbalu a povídá:
"Tati dal jsem dva góly!!!"
"A jak to dopadlo?"
"1:1"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

ĽAHNI!!! :DD

Pán doktor, čo je s mojim šteniatkom? Vždy, keď mu dám povel, odpadne.
Doktor na to:
- Tak to vyskúšajte.
Chlapík sa nadýchne a z plného ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: