Přítel ho pozval na večeři. Pokaždé, když hostitel chtěl něco po manželce, oslovil ji "Miláčku", "Má lásko", "Drahoušku", "Zlatíčko" a podobně. Po nějaké době příteli řekl:
"To je moc hezké, že po tolika letech manželství ještě svou ženu tak hezky oslovuješ."
Hostitel odpověděl:
"No jo, co mám dělat, když jsem zapomněl, jak se jmenuje?"
#Vtipy #O manželstve

BRATM VTIP:

3 ženy :D

Tri ženy idú z diskotéky domov a vezmú to skratkou cez cintorín...
Z ničoho nič začne fúkať šialený vietor, ženy sa zľaknú a utekajú celé vystrašené domov..
Druhý deň sa rozprávajú ich muži v krčme:
Chlapi, hovorí prvý,.... naše ženy nás asi podvá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: