Lekárovi sa stalo, že zhrešil so svojou pacientkou. Aby zahnal výčitky
svedomia, išiel sa do kostola vyspovedať:
"Panebože, odpusť mi nehodnému, zhrešil som so svojou pacientkou."
Z neba sa ozval hlas:
"Veď to nie je nič strašného, stáva sa, že človek urobí chybný krok a lekár je tiež len človek."
"Ale ja som porušil lekársku etiku! Je to strašný hriech! Odpusť mi to prosím."
Hlas z neba:
"Máš odpustené lekárov je hodne a aj iným sa stáva, že občas zhrešia."
A potom dodá zamyslene:
"Aj keď je pravdou, že nie všetci sú veterinári."
#Vtipy

BRATM VTIP:

Rozhovor dvoch rómov :D

Dvaja Rómovia pracujú na ceste. Okolo prechádza trieda žiakov s mladou učiteľkou.
Dežo prestane robiť ,kývne hlavou na triedu a povie:
-To by bolo, čo?
-Tá učiteľka?- pýta sa Aladár.
-Ale čoby! T...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: