Jde policajt po louce a uvidí tam zaparkované auto. Zavolá:
"Komu patří auto se značkou ABC 01-02 ?"
Ze křoví se ozve:
"Mně!"
"A policajt na to:
"A máte papíry?"
"Néé - mně stačí lopuchy!!!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Syn jde s otcem po městě. Syn uvidí velmi hezký dům .... :D

Syn jde s otcem po městě. Syn uvidí velmi hezký dům a ptá se, co je to za dům.
"To je dům radosti" odpoví tatínek.
"Půjdeme tam?"
"Ne, na to jsi ještě moc malý."
Ale synovi to nedá a druhý den jde zase tam. První si ho všimne kuchařka a ptá s...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: