Jde večer blondýna po ulici a na pouličním osvětlení vidí inzerát: Prodám byt 2+1. A tak začne klepat na tu lampu. Jde okolo policajt a chvíli ji pozoruje, pak se jí ptá:
"Co tu děláte slečno?"
A ona mu odpoví:
"Tady vidím inzerát a tak ťukám a nikdo mi nejde otevřít."
Policajt chvíli přemyšlí a pak jí řekne:
"Zkuste to znovu, musí být doma - nahoře se svítí."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Rabíne, máme my to ale trápení. Stará Ráchel... :D

Rabíne, máme my to ale trápení. Stará Ráchel Finkelsteinová dluží lichváři 500 zlotých a přitom nemá ani grešli. Vyhazujou jí z bytu, namá co by dala dětem, nemůže na nohy, takže nikde nepracuje.."
"To je ale velké trápení", souhlasí rabín. "Uspořád...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: