Stojí takhle policajt ve službě na rohu a najednou naproti na chodníku vidí kolegu, jak před sebou valí velký sud.
"Kam to valíš?"
"Ale, byl jsem tuhle u doktora a ten mi řekl, že mám donést za měsíc moč."
Tak za hodinku ten první vidí druhého, jak to valí zpátky.
"A proč to valíš zpátky?"
"Ale, našli mi tam cukr, tak jim ho tam přece nenechám!"
"Kam to valíš?"
"Ale, byl jsem tuhle u doktora a ten mi řekl, že mám donést za měsíc moč."
Tak za hodinku ten první vidí druhého, jak to valí zpátky.
"A proč to valíš zpátky?"
"Ale, našli mi tam cukr, tak jim ho tam přece nenechám!"
Stojí takhle policajt ve službě na rohu a ... :D
BRATM VTIP:
Místní opilec přijde do hospody s úsmevem od ucha k uchu. Hospodský:
Místní opilec přijde do hospody s úsmevem od ucha k uchu. Hospodský:
"Ty jsi dnes nejaký veselý. Copak se stalo?"
Opilec: "Tak to si poslechni. Víš, že bydlím blízko trati, že? Tak když jsem šel včera večer domů, uviděl jsem, že na kolejích leží př...
Prejsť na celý vtip
Populárne podobné:
Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:
Čo na to hovoríš bratmm?
Ďaľšie naj bratmm:
Ženy sú naozaj záhadne bytosti :D
Máš pocit, že si ešte nevidel všetko? Tak pozri toto
Keď ženy potrebujú chlapa :D
Jeeej baby sovička ti spraví deň! :)
ženy sú ako slaninka... prečo?Tak si prečítaj :P
Originálny čaj! Tak toto musíš vidieť
Ranné vstávanie .. ja VS ostatní
Motivácia dňa!
Najhoršia veta na svete je:
Logická hádanka :D
Motto dna
Alzheimer nie je a taký zlý...teda pre chlapov :D
Ako si užiť dovolenku a mať za to dobre zaplatene?:D
Láska vs nevera :)
Krásne ženy v Nemecku :)
Dámy, takto to funguje s mužmi
Máš chuť na niečo rozkošné? nech sa páči! :))
Letma dovolenka na Slovenský spôsob :)
Najkrajší zvuk pre ľudské ucho.. :D
Dôvod prečo sa oplatí íšť pod čepiec :)
Rýchlosť policajnych zložiek v SR je neuprosna :D
Baby, dokazeme naoazj zit bez chlapov?? Prosim o komenty :P
Citát dňa :) Čo na to hovoríte?
Vifon polievky :D
No comment - dievčenská party:D
Tričko s 3D :D
Keď kreslím ja :D
Toto hovorí za všetko :D
Milujete opekanie?:D
babysitting ala Tato :D
...zabávaj sa lajk e boss