Izraelská vláda měla jako obyčejně starosti. Po úmorném a bezvýsledném jednání navrhl jeden člen kabinetu:
"Tak vypovězme válku Spojeným státům."
"Cože, ty si se zbláznil, vždyť by nám to tu všechno zničili!"
"No právě a pak by nám museli dát spoustu peněz, abychom to dali zase do pořádku."
"No jo," uvažuje druhý, "ale co když vyhrajem?"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Blondýnka takhle jela po silnici a poslouchala rádio:

Blondýnka takhle jela po silnici a poslouchala rádio. Hlasatel vyprávěl jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, v...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: