Jaký je rozdíl mezi listím a Windowsem??
No , listí padá jenom na podzim
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Jde pedofil do lesa s malou holčičkou a holčička naříká:

Jde pedofil do lesa s malou holčičkou a holčička naříká:
"Pane, poďte pryč já se tady v tom lese strašně bojím."
A pán na to:
"A co mám říkat já, až se tudy bud...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: