Dva nenápadní chlapi vezou na kole pytel písku. Zastaví je policajt a ptá se:
"Co máte v tom pytli?"
"Coby, písek!"
Policajt je zkontroluje a odchází. Když je z doslechu, jeden chlápek povídá druhému:
"Vidíš? Takhle se kradou kola!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Pobrežná hliadka :D

Sklamaná dievčina príde na breh mora s jasným úmyslom spáchať samovraždu. Nevie sa však odhodlať na svoj posledný skok a tak ju nájde okoloidúci námorník.
- Pozri sa, si ešte mladá, bolo by hriechom skoncovať so životom. Ja zajtra odchádzam na dlhš...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: