Po svatbě praví policajt:
"Tak aby bylo jasno, každý den v 7:00 chci mít na stole snídani ať jsem doma, nebo ve službě. Každý den ve 13:00 chci mít na stole oběd ať jsem doma, nebo ve službě, a každý den v 19:00 chci mít na stole večeři ať jsem doma, nebo ve službě."
Manželka odvětí: "Já mám jenom jednu podmínku, každý den ve 22:00 budu souložit ať jsi doma, nebo ve službě."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

BALADA O HNAČKE

Išiel Jano ráno z hodov, bielou cestou kráčal domov.
Hodina už siedma bola, ľudia išli do kostola.
Jano pokojne si kráča, zahryzuje do koláča.
Sem-tam glgne za hlt vína, čo mu dala jeho stryná.
Jano stále stretá ľudí, čosi sa mu v bruchu budí.
T...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: