Dva kamarádi debatují o tom, kam pojedou na dovolenou.
První říká: "A co Rusko? Já tam byl a obchody byly plný chlastu a holek jsi moh´ mít kolik chceš!"
"Tak jo, já to zkusim."
Po měsíci se sešli a ten co právě přijel z Ruska říká:
"Prosím tě, cos mi to nakukal? V obchodech samý fronty a sotva jsem šáhl na nějakou holku, dostal jsem do držky!"
A druhý na to: "Fakt? A s kým jsi tam byl?"
"S Čedokem! A ty?"
"Já tam byl s wehrmachtem..."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Sedí zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů v jedné cele.... :D

Sedí zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů v jedné cele.
Zoofil: "Chtělo by to kočku."
Pedofil: "Spíš koťátko."
Nekrofil: "Mrtvé."
Sadista: "Tak to bych ho zabil."
Vyznavač adren...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: