Dva kamarádi debatují o tom, kam pojedou na dovolenou.
První říká: "A co Rusko? Já tam byl a obchody byly plný chlastu a holek jsi moh´ mít kolik chceš!"
"Tak jo, já to zkusim."
Po měsíci se sešli a ten co právě přijel z Ruska říká:
"Prosím tě, cos mi to nakukal? V obchodech samý fronty a sotva jsem šáhl na nějakou holku, dostal jsem do držky!"
A druhý na to: "Fakt? A s kým jsi tam byl?"
"S Čedokem! A ty?"
"Já tam byl s wehrmachtem..."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Na venkově: Na silnici mezi lány polí se zastaví škodovka...:D

Na venkově: Na silnici mezi lány polí se zastaví škodovka, ještě třikrát škytne a chcípne. Naštvaný řidič vyleze z vozu, otevře motor a zkouší do všeho ťukat a tahat za cokoliv, protože tomu vůbec nerozumí.
V tom přiběhne bílý kůň, zastaví se a směr...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: