Američan se prochází po Londýně a zajde i na tržiště. Podívá se k zelináři:
"Hej prosím Vás, co je tohle?"
"No pane, to jsou brambory."
"A víte, že my v Americe pěstujeme bramrory desetkrát větší?!"
"To my v Anglii máme takové, aby se nám vešly akorát do pusy."
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Blondínka vs. brunetka :D

Stretne sa blondínka s brunetkou a brunetka sa pýta:
- Kam by si išla, keby sa dalo? Ja by som išla na Mars. Tam dokonale zapadnem.
- Na Slnko, lebo tam sú všetci žltý!
- Ale veď tam by si zhorela!
- Veď...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: