Ve vlaku sedí babka a naproti dva holohlaví mladíci. Babka si jednou za čas dává flašku k puse. Pošeptal jeden mladík druhému:
"Ty vole, ta na starý kolena nasává, co? To bude asi skotská, zvyšovali důchody."
Druhý mu odpoví: "Až vjedeme do tunelu, někde tu má bejt, tak jí flašku vycuknem a ochutnáme!"
A když vlak zmizel v tunelu, flašku jí sebrali a vychlastali. Když vyjeli z tunelu, oba mají nepopsatelný výraz ve tváři.
"Blééé," odplivnul si jeden, "co to je?!"
Zeptají se tedy babky: "Bábo, to nebyla skotská?!"
"Ne, tam si jenom občas odplivnu, protože mám tuberkulózu, chlapci zlatí..."
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Tridsaťročné úspory :D

Mama číta inzerát v novinách:
"Sympatický muž s vilou, bazénom, tromi autami a tridsaťročnými úspormi hľadá milé dievča na bližšie zoznámenie."
Mama ihneď poslala svoju dcéru za týmto mladíkom. Keď príde dcéra domov zo svojho rande, mama sa netrpez...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: