Velitel se ptá policajta:
"Proč jste nebyl v práci?"
"Měl jsem zánět středního ucha."
"Nekecejte, vždyť uši jsou jenom dvě - levé a pravé!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí .... :D

Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí krásně kouřící polévku. Nikdo okolo nesedí, tak si přisedne a začne ji s chutí jíst. Když je na dně talíře, uvidí housenku, tak to všechno zase vyzvrací zpátky. Když to pán vedle něj uvidí, tak říká:...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: