Velitel se ptá policajta:
"Proč jste nebyl v práci?"
"Měl jsem zánět středního ucha."
"Nekecejte, vždyť uši jsou jenom dvě - levé a pravé!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Sedí si takhle zajíc na břehu řeky a... :D

Sedí si takhle zajíc na břehu řeky a příde k němu bobr a říká:
"Ty zajíci, ty seš ňákej v pohodě ne? Co s tebou je?
Zajíc řekne:
"Hele bobře, si takhle pokuřuju travičku a sem v těžký pohodě."
Bobr na to:
"Ty tak to já chci taky!"
Zajíc odpov...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: