V Anglii se konaly velké pivní slavnosti a po jejich skončení se v místním VIP baru potkali šéfové velkých pivovarů. Chlápek od Budweiserů povídá barmanovi:
"Přineste mi pohár tekutého zlata, dokonale vychlazený Budweiser."
Ředitel britské pobočky Heinekenu povídá:
"Přineste mi půllitr krále piv, Heinekena."
A ředitel Guinessu usedne k nim a povídá barmanovi:
"Přineste mi kolu."
Barman se zarazí, ale bez mrknutí oka před něj postaví kolu. Vedle sedící šéf Budweiseru se vyjeveně ptá:
"Ty si nedáš Guinesse?"
"No, když jsem zjistil, že vy nepijete opravdové pivo, nechtěl jsem trhat partu."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Ve vězení sedí pikař, tripař a hulič a... :D

Ve vězení sedí pikař, tripař a hulič a baví se o tom, jak utečou.
Pikař povídá:
"Hele kluci, dáme si piko a protečeme mřížema."
Tripař povídá:
"Dáme si tripa a vodletíme pryč."
Na to hulič:
"Víte co kluci, dáme si joint...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: