Co je snazší, postavit sněhuláka nebo sněhulačku?
No, sněhulačku přece, protože když děláte sněhuláka, musíte nakonec ještě vydlabat hlavu a ze všeho toho zbylého sněhu uplácat dvě koule.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Manželka zistila :DDD

Mal som všetko, dom, auto, lásku krásnej ženy.
- A čo sa stalo?
- Dozve...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: