Chlap po päťdesiatke, dve hodiny v noci, vstane a ide na malú. Po chvíľke s výčitkou pozerá dole a hovorí: " No vidíš, keď ty potrebuješ, tak ja vstanem!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde Ind na úřad v hlavním městě a povídá... :D

Přijde Ind na úřad v hlavním městě a povídá:
"Sáhib, já se chci rozvést."
Úředník se na něj přísně podívá a odvětí:
"To není jen tak, musíš k tomu mít nějaký důvod."
Ind se na něj podívá, zamyslí se a povídá:
"Podívejte se, sáhib, já jsem rolník...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: