Fero príde neskoro do práce a ospravedlňuje sa:
- ”Prepáčte, pán riaditeľ, to malé oneskorenie, ale bolo to z vážnych rodinných dôvodov...”
- ”Z akých?”
- ”Pán riaditeľ, dnes som sa stal otcom!”
Prísna tvár riaditeľa sa rozplynie do úsmevu a vraví:
- ”Gratulujem! A je to chlapec alebo dievča?”
- ”To budem vedieť až o deväť mesiacov!”
#Vtipy #O manželstve

BRATM VTIP:

Väzni :)

Väzeň sa sťažuje spoluväzňovi, že ho nechalo dievča.
-Ale Paľko, z toho si nič nerob, vieš koľko krásnych diev...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: